Laboratuvar ve Pilot Ölçekli Sistemler

LAB VE PİLOT ÖLÇEKLİ SİSTEMLERİMİZ

Özellikle yüksek kapasiteli arıtma projelerinde, spesifik bilgi ve tasarım/işletme datalarının gerektiği durumlarda veya kirletici konsantrasyonları bakımından oldukça spesifik ya da giderilmesi zor kirleticilerin arıtımında büyük ölçekli çalışmalar başlatmadan evvel laboratuvar veya pilot ölçekli yapılan çalışmaların önemi göz ardı edilemeyecek büyüklüktedir. Ayrıca küçük ölçekli çalışmaların hassasiyeti, büyük ölçekli tasarım veya işletme çalışmalarında performans açısından tam verim sağlamaktadır.

Akademik projelerden ve gerçek ölçekli uygulama tecrübelerinin harmanlanmasıyla oluşturulmuş bilgi ve birikim kullanılarak her türlü projeniz için laboratuvar ve pilot ölçekli sistemlerin tasarımı ve üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Yeni teknolojilere açık ve deneyimli uzman kadrosu ile bugüne kadar birçok projeye imza atan MEMSİS, Evsel – Endüstriyel Atıksu Arıtımı konusunda da yetkin mühendis ve AR-GE kadrosu ile lab ve pilot ölçekli çalışmalarda en sağlıklı çalışmaları yürütmekte, bu çalışmalar sonucunda oluşacak en uygun sonuçlara göre projelendirme ve tasarım süreçlerini yürütmektedir.

Membran sistemlerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projeler.
MEMSİS ile yüksek standartları yakalayın.