İçme Suyu ve Atıksu Arıtma Sistemleri Projelendirme ve Kurulum

PROJELENDİRME VE KURULUM

MEMSİS Çevre Teknolojileri olarak su ve atıksu arıtımı konusunda hizmet verdiğimiz tüm firmalarda ihtiyaca veya probleme özgü tasarımlar oluşturmaktayız. Uzman mühendis kadromuzla kaliteyi ön planda tutarak en düşük maliyetli ve en uzun ömürlü MBR sistemleri ile yanınızdayız. Devletin resmi kuruluşlarının, belediyelerin ve özel sektör firmalarının su ve atıksu arıtma tesisi tasarımı, arıtma tesislerinin revize edilmesi, kapasite arttırılması, su ve atıksu geri kazanımı yapılması, üretim proseslerinde yeniden kullanılması konularında hizmet vermekteyiz.

Atıksular evsel ve endüstriyel nitelikli olarak iki ana grupta toplanmaktadır. Her iki sınıf için de, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı veya Çevre İl Müdürlükleri tarafından sıkı bir şekilde takip edilen alıcı ortam deşarj standartlarına uygunluk gerekmektedir. Son dönemlerde yaşanılan çevre olayları ile daha da fazla önem kazanan bu durum deşarj standartlarının daha da hassaslaştırılması, bunun sonucunda daha yüksek giderim verimleri gerektirmektedir. Gelişen teknolojide en yüksek derecede giderim verimi sağlayan ve en uygun maliyetli olan prosesler, membran prosesleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurulum ve işletmenin basitliği, düşük ilk yatırım maliyeti ve güçlendirilmiş, tıkanma karşıtı, uzun ömürlü GENMBR® modülleri ile tasarlanan membran biyoreaktör sistemleri ile çıkış suyundaki deşarj limiti probleminizi tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Atıksu arıtımı ve geri kazanımının yanı sıra, temiz su olarak adlandırılan yüzeysel sular, yeraltı suları gibi kaynaklardan sağlamış olduğumuz membran sistemleri ile içme ve kullanma suyu, proses suyu üretmekteyiz. İşletme için ihtiyaç olunan suyu gerekli kriterlerine özel olarak tasarlanan ileri arıtma teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Ülkemizde artan su kullanımının sonucunda kaynak tüketimini dengelemek ve buna ek olarak suyun kullanımının maliyetini minimize etmeyi, en uygun tasarımlarımız ile ve en kaliteli ürünlerimiz ile uygulamaktayız.

Sürdürülebilir yaklaşıma sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan MBR prosesinin uygulanmasında, Türkiye’nin ilk yerli üretim ürünü olan, tıkanma karşıtı antifouling özellikte güçlendirilmiş hollow fiber membran GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten mutluluk duymaktayız.

Membran sistemlerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projeler.
MEMSİS ile yüksek standartları yakalayın.